Potrebujete pomoc pri návrhu a zariaďovaní kúpeľne či už je to rekonštrukcia, novostavba, kúpeľňa v paneláku či rodinnom dome?

Návrh si môžete objednať priamo na predajni alebo na info@koupelny-frydek.cz, info@3d-kupelne.sk

3D grafický návrh s 4-7 Pohľad na vytvorenú kúpeľňu Vám zašleme mailom.

Jedná sa len o vizualizáciu miestnosti, nejedná sa o stavebný projekt.

Podklady k spracovaniu vizualizácie

  • výkres alebo náčrt miestnosti so všetkými potrebnými rozmermi stien, výšku stropu, vzdialenosť okien a dverí od rohu steny a ich rozmery (výška, šírka, výška parapetu od zeme pri okne)
  • v prípade, že máte už pevne dané rozvody vody a odpadu, je potrebné umiestniť ich do náčrtu alebo výkresu s presnými rozmermi
  • keď je kúpeľňa umiestnená v podkroví, je nutné k náčrtu či výkresu priložiť rez miestnosti so znázornením šikminy a jej rozmery
  • približné rozmiestnenie zariaďovacích predmetov

Platba za grafický návrh

Návrh zahŕňa grafické spracovanie jednej kúpeľne.

Záloha za grafický návrh je 50€, ktorá sa platí pri objednávke 3D vizualizácie buď vopred na náš účet na základe vystavenej zálohovej faktúry, v hotovosti alebo kartou na našej predajni.

Návrh zahŕňa možnosť jedného úpravy pokládky obkladov, bez opravy základných konštrukčných prvkov, ako sú pôdorysy, výmurovky, stavebné otvory.

Pri objednávke obkladov, dlažby a kúpeľňového zariadenia v zmysle vypracovaného 3D grafického návrhu kúpeľne, ak sa základný stavebný rozmery miestnosti dodatočne po spracovaní návrhu nemenili, poskytujeme zľavu 50€.

Vizualizácia je v takomto prípade pre našich zákazníkov ZADARMO.

Uvedené ceny sú vrátane DPH.