Potrebujete pomoc pri návrhu a zariaďovaní kúpeľne či už je to rekonštrukcia, novostavba, kúpeľňa v paneláku či rodinnom dome?
Návrh si môžete objednať priamo na info@koupelny-frydek.cz alebo info@3d-kupelne.sk.
3D grafický návrh s 5-7 pohľadmi na vytvorenú kúpeľňu Vám zašleme mailom.

Jedná sa len o vizualizáciu miestnosti, nejedná sa o stavebný projekt.

Podklady k spracovaniu vizualizácie
- výkres alebo náčrt miestnosti so všetkými potrebnými rozmermi stien, výšku stropu, vzdialenosť okien a dverí od rohu steny a ich rozmery (výška, šírka, výška parapetu od zeme pri okne)
- v prípade, že máte už pevne dané rozvody vody a odpadu, je potrebné umiestniť ich do náčrtu alebo výkresu s presnými rozmermi
- keď je kúpeľňa umiestnená v podkroví, je nutné k náčrtu či výkresu priložiť rez miestnosti so znázornením šikminy a jej rozmery
- približné rozmiestnenie zariaďovacích predmetov

Platba za grafický návrh
Návrh zahŕňa grafické spracovanie jednej kúpeľne.

Záloha na grafický návrh je 60€, ktorá sa platí pri objednávke 3D vizualizácie vopred na náš účet na základe vystavenej zálohovej faktúry.

Návrh zahŕňa možnosť jednej úpravy pokládky obkladov, bez opravy základných konštrukčných prvkov, ako sú pôdorysy, výmurovky, stavebné otvory.

V prípade objednania obkladov a dlažby v zmysle vypracovaného 3D grafického návrhu kúpeľne poskytujeme zľavu 20€, ak sa základný stavebný rozmery miestnosti dodatočne po spracovaní návrhu nemenili.
Pri objednávke obkladov, dlažby a kúpeľňového zariadenia v zmysle vypracovaného 3D grafického návrhu kúpeľne, poskytujeme zľavu 60€.
Vizualizácia je v takomto prípade pre našich zákazníkov ZADARMO.

Uvedené ceny sú vrátane DPH.